| SerbanElyan a întrebat:

Imi poate da cineva niste detalii despre iMac? Vad ca se vinde ecranul si perifericele prinsipale. Nu imi spuneti ca ecranul e de fapt si unitate... 2 in 1? Deci detalii... Multumesc!

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Salut da este si unitate si ecran dar trebuie sa stii sa lucrezi cu MacOS este destul de greu mai ales ca toate programele incep din consola(sistem) si trebuie sa te loghezi la ea.Este scump dar merita investitia crede-ma