| vahefvd a întrebat:

Imi poate spune cineva care pc este mai bun pentru o grafica mai buna si mai multe fps uri va rog? AMD Ryzen 7 2700X 3. 7GHz 2TB+SSD 240GB 64GB DDR4 GeForce GTX 1660Ti OC 6GB la asta vreau sa imi spuneti si cate nuclee are si cate thread-uri are ca mie la specificati nu imi arata SAU AMD Ryzen 7 2700X 3. 7GHz 2TB+SSD 240GB 16GB DDR4 GeForce GTX 1660Ti OC 6GB

3 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Cata memorie ram are fiecare ca nu am inteles? Adica banuiesc ca al doilea are 16 gb, dar primul?

| sayWhaaat a răspuns (pentru sayWhaaat):

Si spune-mi si preturile la PC-urile astea, stiu ca sunt pentru 1080p light gaming dar componentele nu sunt tocmai optim alese.

| Romaniamafia a răspuns:

Sunt egale. Au acelasi procesor si placa video.