| MrAlegzandruh02 a întrebat:

Imi poate spune cineva cat m-ar costa sa inlocuiesc geamul de la un iphone 7 negru,l-am spart de curand, iar la fiecare gsm am gasit sa-l repar la vreo 300 de lei cand pe net am gasit geam de iph 7 la 100 de lei,doar geamul este avariat, 3d touch-ul si display-ul merg.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Nonolita a răspuns:

La gsm in cei 300 lei intra si manopera si alte "maruntisuri". Chiar daca il iei tu de pe internet si mergi la gsm, tot vei plati manopera.