| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce sa fac cu mousepadu de la calculator ca merge numai click dreapta si mai rar merge click stanga. urgent

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Mousepad-ul este suprafata pe care sta mouse-ul.

Ai link ca sa iti faci o idee cum arata un mousepad.
http://www.pcgarage.ro/mouse-pad/

Revenind la problema ta, cel mai probabil ti s-a dus switch-ul de la click-ul stanga al mouse-ului iar singura varianta este sa iti cumperi alt mouse.

| Anonimuserr a răspuns:

Poate mouse nu mousepad. Aceea este o suprafață pe care stă mousul normal.
Trebuie să îl duci la service dacă este î ngaranție sau să îți cumperi alt mouse. Slavă domnului este ieftin un mouse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica nu mouse pad....aia de la laptop..am uitat numa cum i se spune

| Intruder19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Touchpad se numeste, una e desktop iar alta e laptop. Foarte probabil sa fie nevoie sa il schimbi.