| SebyRaul a întrebat:

Imi poate spune cineva cum imi pot descarca Bluetooth pentru PC? Eu mi-am refacut windowsul de vreo 3 ori pentru. ca am downloadat bluetooth cu virus... cine ma poate ajuta sa trimita un email la onita_sebastian11@yahoo.com sau raspundeti pe site... MULTUMESC!

1 răspuns:
| MariusMorse a răspuns:

Pentru a activa ce vrei tu in primul rand iti trebuie bluetooth integrat in pc sau un modem pentru asa ceva. Apoi treci la pasul 2, adica instalare software'lui. In caz ca nu ai bluetooth degeaba te chinui sa'l tragi de pe net ca nu vei reusi, iti trebuie modemu/sticku ce mama masi este pentru a emite/primi unde (ce fel de unde o mai folosi si bluetooth'ul)...