| Mamicu a întrebat:

Imi poate spune cineva raspunsurile la testul de la inceput pe serverul asta de samp : 185.34.216.79:7777
Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| GrozaGiusepe1980 a răspuns:

Salut, din cate vad serverul este in engleza, raspunsurile la intrebarile din testul respectiv le gasesti la inceputul conectarii tale in casuta de dialog pe care ti-o deschide automat.
Insa eu iti recomand un server romanesc de Roleplay daca nu stii engleza cursiv nu are rost sa joci pe cele engleze. Acest server se numeste Romania Roleplay, pentru mai multe informatii acceseaza http://www.ro-rp.ro/. Daca doresti alte informatii da-mi un mesaj. Bafta!

1 răspuns:
| Valentin15 a răspuns:

Daca vei citi regulile care-ti sunt prezentate la inceput vei putea sa raspunzi la intrebari.