| freza1902 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ceva despre universitatea din pitesti sectia facultatea de mecanica si tehnologie.
vreau sa stiu daca este grea. daca profesorii sunt ok, daca se trece cat de cat usor!
eu sunt anul 1 la politehnica bucuresti si nu ma descurc deloc.profii sunt naspa rau, se pica in masa etc.tot ce se aude despre poli este adevarat! este grea!
si vreau sa ma transfer la pitesti! va rog urgent sa imi raspundeti!

1 răspuns:
| primaru a răspuns:

Este foarte greu dar uni dintre profesori dunt de treaba dar e de invatat mult