| Wordofthat999999 a întrebat:

Vreau sa imi raspundeti urgent daca se da examen de admitere la universitatea din Bucuresti, facultatea de psihologie si daca da aa vrea sa imi dati si un link cu subiectele la care sa da si acte imi trebuie pentru înscriere. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

La universitate nu se da examen, cel mai bine ar fi sa cauti grupul universitatii sau facultatii (pe Facebook) la care vrei sa dai si sa pui acolo intrebarea, iti garantez ca vei primi mai multe raspunsuri ca aici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatile astea au si ele un site.