| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate zici si mie un site de unde pot lua licente pentru antivirusul "ESET Smart Security 4" pe mai mult de o luna sa imi lase linkul aici dar pe site sa fie mai multe licente nu doar 1... si daca puteti sa imi dati si mie aici cateva licente bune...

Dau Funda!
Multumesc

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Mai bine te lasi de piratat antivirusi si foloseste unu gratuit pentru nu ai sa poti insela niciodata un antivirus care face ce vrea el in pc-ul tau cu drepturi de administrator, de ultima tehnologie si tot timpul actoalizat!
Iti recomand AVAST free edition, dupa statistici: cel mai bun la ora actuala, si eu il am(sunt foarte multumit de el)!
Il gasesti aici http://www.filehippo.com/download_avast_antivirus/
Nu uita dezinstaleaza antivirusul vechi inainte de instalare!

| white2 a răspuns:

Username: EAV-45171744
Password: nv2r84bt68
Expiration: 19/08/2011

aici linq : ( la baza paginii, sa astepti cam 1-2 min sa se incarce) http://prostylepc.weebly.com/......word1.html

| PetricaJoi a răspuns:

Http://www.clicksud.com/search/label/chei%20nod%2032 uite aici licente destul de noi

| Nesquik a răspuns:

Am facut rost de Licenta de la iei dupa site FREE uitati pasi sa va luati si voi! ( A fost creat special pentru cei care nu au licenta de echipa ESET )

Uite iti dau eu un pas mai bun :

Licenta o obtii de aici: http://www.eset.ro/download/email_license.php. PS: cand bagati email-ul, probabil o sa credeti ca nu va lasa,deoarece nu face nimic. Dar,logati-va pe mail (atentie, doar de pe site-ul oficial!) si verificati SPAM-ul sau Index ( la uni trimit la SPAM la alti Index eu am primit Index ). Si acolo mai jos scrie username-ul si parola. V-as sugera sa le dati copy si paste si sa le puneti intr-un wordpad, Microsoft word, notpad etc. Apoi, intrati in program, va duceti la Setup si de acolo la "Username and Pasword setup". Upgradati si bagati licenta. Si asa o sa mearga foarte mult timp si cand nu va mai merge va faceti pe un e-mail nou va trimiteti iar licenta si asa incontinui!