| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva ce am sperat sa nu mi se intample vreodata. Nu mai gasesc licente pentru antivirusul meu eset smart security. Aveam o lista intreaga cu site-uri de unde sa iau licente dupa ce imi expirau si era ca lumea doar ca din toate acele site-uri mi-a mai ramas unul singur. Celelalte au fost banate permanent ca nu erau tocmai legale si cel care a mai ramas nu e nici o licenta buna. O sa fie la fel de bun antivirusul dar numai vreo luna dupa aia incepe sa isi piarda din putere. Cred ca o sa se pensioneze antivirusul meu curand si imi trebuie altul dar nu prea stiu ce sa iau. Vreau ca urmatorul antivirus pe care o sa-l pun sa fie un bun prieten la fel ca eset smart security, sa pot conta pe el, ca mie cam frica de inamicii mei virusii. Care e mai bun, avira, avast, avg, sau altul? De aceasta data vreau sa iau unul freeware ca sa nu ii mai trebuiasca licenta. Am citit multe informatii de pe site-urile acelor antivirusilor dar vreau sa citesc opinia cuiva care a incercat vreunul dintre ei si prin ce experiente au trecut si daca au avut vreo dezamagire. Ma ajutati si pe mine cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Ramai cu nod 32, am avut avg, avira, m-am intors la nod, poti sa-ti faci si update offline, se gasesc, poti sa vezi si nod321.com, cauta un temodo fix si e ok

| asko a răspuns:

Da se pare ca nu mai exista nod321.com
http://bit.ly/2GG7c9
solutii exista, stiu ca renuntasem si eu la un moment dat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as ramane la nod 32 asko dar acel site pe care l-ai scris l-am avut in lista mea si nu il mai arata. Tie ti-l arata? Daca da oare cum ca browserul meu e fierfox 3.5 deci nu prea cred ca e posibil sa nu il mai arate din cauza ca am browserul stricat sau altceva. Sunt un pic confuz.