| nini23456789 a întrebat:

Imi puteti da linkuri cu care pot sa ma postez si eu pe youtube sau eu stiu cum ma pot posta va rog sa imi spuneti!

7 răspunsuri:
| Kukiux a răspuns:

Iti faci un cont, si astfel iti face automat si la google... si de acolo dai upload la video, desigur o sa iti zica acolo regulile cum ca sa contina doar filmari personale, sa nu fie ovscene, etc... avand cont pot sa dai like la diferite videoclipuri si poti sa iti faci si o lista cu favorite

| giucu a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont

| nini23456789 explică (pentru giucu):

Ce cont?◘

| magazinulDepeBlog a răspuns (pentru nini23456789):

Https://accounts.google.com/......ps?/SignUp Te duci pe link-ul acesta si iti faci cont (cum ti-ai facut pe yahoo sau pe facebook)

| Laviiixd a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont. Apoi la la " Incarca video"