| AiVreaU a întrebat:

Imi puteti da sugetii in legatura cu ce telefon sa imi iau mai nou...Am un LGKP501 cookie darmama saturat rau de tot de el si nu mai functzioneaza bine. as dori unul nou dar nu stiu sigur daca imi doresc tot unul cu Touch screen. Multumesc anticipat!:* dati-mi cat mai multe sugestii! Cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Orice iti iei ai grija sa fie nokia big grin si ai grija neaparat sa nu fie samsung crede-ma nu am avut vreodata un telefon mai prost big grinacum este a 3 a oara in servis big grin

| Lawrence a răspuns:

Eu îţi recomand Samsung Corby, merge foarte bine, are un touch capacitiv, face poze destul de clare cu toate ca camera are numai 2MP, suporta card pana la 8 GB, are un ecran de 2. 8 inch(cookie îl are de 3 inch dar nu e mare diferenta), samsung corby vine cu 3 carcase de schimb(spatele), în plus nici nu e scump cam 500 de lei poate si mai putin.

Plz, fundita :X

| Goofy77 a răspuns:

Gama Nokia este peste toate telefoanele am un E 63 si sunt super multumit