| Petronela a întrebat:

Care este cel mai bun telefon cu touch screen? Faceti un top al urmatoarelor telefoane:samsung corby, star, galaxy s, lg cookie si iphone... Puteti sa-mi dati si alte sugestii deoarece vreau sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu care este mai bun.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Dintre toate cele mai bune sunt Iphone si Samsung Galaxy. In rest cred ca sunt bune (in ordine) : LG Cookie, Samsung Corby si Star.
Pa-pa! happy

2 răspunsuri:
| Al3x_3632 a răspuns:

Iphone clar e cel mai bun am avut si inca am iphone 3g:X:X
crede-ma nu am dc sa te mint si stiu ca am prieteni cu celelalte te; efoane care leai mentionar [pe nr 2 ar fi galaxy S]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphon galaxy corby LG cookie si star. Eu am corby si LG cookie