| adry_4721 a întrebat:

Imi puteti da un program cu care sa modific poze?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Photoshop.

11 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Photoshop, photobuket, photoinstrument, photoskape, photoshine toate sunt de modificat poze.

| Petronela a răspuns:

Photoscape, photoshop, photoinstrument sunt programele de modificat pozele.Acestea le gasesti pe net:www.fisierulmeu.ro sau pe alte site-uri

| Just Kiddin' a răspuns:

Http://www.pixlr.com/editor/

uite unul on-line, mai simplut si, important, nu ocupa resurse, il folosesti acolo si gata!

| mymy a răspuns:

Photoshop photoscape picasa

| IlegalSmile a răspuns:

Photoscape e ff bun si e gratis uite il descarci de aici : http://www.photoscape.org/ps/main/download.php Sper ca te-am ajuat :)

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Picasa 2, pint, photoshop

| laVrajala13 a răspuns:

Http://www.filehippo.com/......36d32cbf6/ descarcal de aici e super :P