| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste casti wireless bune? Le prefer pe cele care imi rup urechile cand ascult muzica, nu am mai avut pana acum de asta intreb.
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu folosesc castile originale sumsung buds live, sunt de calitate si se aude bine, bass puternic
Insa cred ca tu vrei de fapt casti care se pun in afara urechii cum au DJ-ii, nu de astea care intra in ureche.

| Wr3nch a răspuns:

Buget si stil? Le preferi in ureche, pe ureche, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| C0STEL22 a răspuns:

Incearca-le pe astea:

http://stereoplanet.ro/casti/casti_over_ear/stax_sr_009s

sunt cu fir, cica se pierde ceva calitate cu wireless

Răspuns utilizator avertizat
| C0STEL22 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu te cred happy.
Deocamdata niciun codec Bluetooth nu poate oferi aceeași calitate ca semnalul pe fir.
Fiind o tehnologie fără fir, Bluetooth pur și simplu nu are suficientă lățime de bandă pentru a suporta sunet fără pierderi, ceea ce îl face incompatibil cu numărul mare de melodii audio fără pierderi disponibile acum de la Apple Music, Amazon Music, Tidal, Qobuz și alte servicii muzicale de streaming.Ca urechea nu sesizeaza diferenta este altceva.

Răspuns utilizator avertizat