| Eff3kT a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste casti pe fir (nu wireless) mufa 3.5mm jack care sa se auda calumea, ceva gen http://www.shopmania.ro/casti/p-razer-electra-23188967 sub 150 ron. Funda :D

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce le vei folosi? jocuri, muzica?

| terorvlad a răspuns:

Le am eu pe acestea. Le recomand din toata inima. Costa 77 lei. Sunt masiv de mari si au o calitate a sunetului intalnita pe la castile de 400 lei+. Are modul vibratii care se activeaza daca vrei si produc un bass foarte puternic si clar. Se aud tare si clar + ca blocheaza sunetul venit din exterior. Taica-miu dadea gauri in pereti si eu in cs nu auzeam decat jocul. Microfonul e super. Daca nu il ai la gura nu se aude nimic ceea ce e bine daca mai intra cineva peste time in timpul gamingului si esti pe skype. Cumpara-le

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft LifeChat LX-2000 se aude bine si au si microfon

| IulianP a răspuns:

Daca le vrei pentru gaming mergi pe astea: http://bit.ly/Oycw5I