| bruno9432 a întrebat:

Imi puteti recomanda un program care sa transforme un pdf in document word? Mai exact, care sa extraga dintr-o imagine (scanata) textul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Incearca aici http://www.doc2pdf.net/ Bafta

4 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Simpo PDF to Text pentru conversia fisierelor PDF in text www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=150&lid=3667

| Wtf9000 a răspuns:

Daca textul e sub forma de imagine, nu cred ca ai cum, doar sa-l copii tu.

| Diva a răspuns:

Nu ai pentru ce! pup:*

| bruno9432 explică:

Multumesc mult, nosugar! Am gasit acolo o trimitere catre un program Smart PDF Converter (in cazul in care mai este cineva interesat) care face exact ce vroiam eu: dintr-un document scanat / imagine, scoate textul intr-un doc. sau word.