| Denis_1354 a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon cu touchscreen, care sa aiba wi-fi, teme, jocuri, camera de 5 Mp, cu blit, pe care l-ati testat si v-a multumit
pret 5-6 milioare

5 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Denis.Pentru preţul oferit de tine găseşti ceva bun şi cu tot ce-ţi doreşti tu, mai puţin camera, nu vei găsi în preţul ăsta telefon cu cameră peste 5mp decât SH, şi nu-ţi recomand.În schimb îţi spun că e bun şi un model din următoarele: http://profitshare.emag.ro/....../click.php vei beneficia de livrare gratuită.O zi bună.

| X a răspuns:

Depinde nou nu cred ca gasesti e cu minim 9-10milioane dar am vazut eu un telefon pe net super cu wi-fi teme, jocuri, system de operare symbian 8gb memorie interna+ slot de card are procesor, ram camera de 8MPX la care are totul + garantie la 4milll jumate Samsung innovv8 http://forum.softpedia.com/......77184.html daca as fi avut bani acum il luam:))

| Zoki a răspuns:

Iphone 5

| Zoki a răspuns:

LG GX500
Camera de 8 MP are wi-fi, doua cartele active
cred ca merita

| resemnat a răspuns:

Nokia E5