| bianca5599 a întrebat:

Vreau si eu un telefon cu touchscreen(poate sa aiba si tastatura qwertty la el nu conteaza) sa aiba camera buna,blit, jocuri,net... ceva mai ieftin, funda!

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

I-ati unul cu android cum a zis floryn e ok LG optimus onewinking daca are android ai de toatewinking

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

HTC Cha Chahappy

| bianca5599 explică:

La liber vreau

| FlOrRyN a răspuns:

Salut... Ti-as recomanda telefonul LG Optimus este foarte ieftin la abonamnet pe 2 ani 49euro si are multe aplicati; wi-fi facebok twiter are si android