| Anonim2938 a întrebat:

Are cineva laptop de la Apple? Daca da spune-ti-mi si mie cat ati dat pe el, dar sigur! Multumesc. Fundita

3 răspunsuri:
| coolestpageer a răspuns:

Dap am laptop de la APPLE si am dat pe el 55 milioane(lei vechi) si lei noi:5500RON sunt foarte multumita de el fiind de ultima generatie nu se compara cu :HP, TOSHIBA, ACELL etc. fundita?

| Anonim2938 explică:

Da 6-7 milioanelaughing crd ca ai visat urat.sau probabil un notebook.laughing da laptop Apple la 7 mil:O...never

| anonimm997 a răspuns:

In jur de 6-7 milioane...