| Ysabella95 a întrebat:

Imi puteti spune cum se numeste aplicatia aceea video care te filmezi si ai 2 sau mai multe cadre, am vazut pe facebook mai multe filmulete de genul dar nimeni nu vrea sa spuna. Dau funda

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sper ca te referi la GIF-uri.

| Ysabella95 explică:

Nu, este ceva gen...te filmezi prima data canti o piesa si vrei gen sa canti mai sus Nu poti canta in acelasi timp deoarece mai treebuie cineva o voce a-2a asa ca te filmezi din nou si canti aceeasi melodie mult mai sus Si
la final reiese un ffumos video cu o melodie completa Am dat un exemplu destul de explicit zic eu