| YepIsSuspended a întrebat:

Imi puteti spune programe interesante pt.download?

12 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ce gen de programe? Sunt mii de programe bune, trebuie sa zici pentru ce doresti.

| sti a răspuns:

Intra pe www.idownload.ro și vei găsi foarte multe programe interesante și gratuite

| Ana213 a răspuns:

Eu am un program interesant care citeste cuvinte in limba romana cu tot cu diacritice se numeste,, Expressivo Carmen Voice" e super tare, cu programul asta am facut farse multor prieteni, ii sunam cu numar ascuns si ma dadeam ceva femeie(fiindca are voce feminina)hee hee

nony
| nony a răspuns:

Pentru download Kratos...;))

http://www.prodesignmedia.com/......-managers/
Sper sa te ajute

| YepIsSuspended explică:

Pai...ca sa imi ocup timpulhappy

| Nastia a răspuns:

Youtube downloader,... apex,...

| Bebitza_3599 a răspuns:

Photo scape V3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o programa care se numeste All Voce ii pricolinaia pati sa pui ce glas doresti si cum sa pronuta dexemplu cu accent rusesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suji pulaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghost Mouse

| gerghiomihaela a răspuns:

Eu am un program cu care ma conectez la retele wireless fara sa mai bag parola, se numeste wifi cracker si il gasesti aici https://dlf.transfer.ro/wifi_cracker-transfer_ro-11feb-3ef6ab.rar