| hrdcore a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot face dintr-o poza cu mine sa ma transform in chestia aia de pe avatar (in photoshop cs4)? mersi anticipat

6 răspunsuri:
| hrdcore explică:

Da avatarele la aia ca nu imi place filmul deia nu stiu cum se numes dar vreau sa vad daca pot face dintr-o poza cu mine

| BuLLetBtwin a răspuns:

Care avatar?:S

| xjustfearless a răspuns:

Care chestie de pe avatar?

| ßiαηċα a răspuns:

Te referi la avatarele din filmul AVATAR?confused

| joshua86 a răspuns:

De ce in PS 4? dupa intrebare nu cred ca stii sa lucrezi in el.

Cineva care lucreaza in PS ar stii ca este ceva banal. care se poate face din Image adjustments. masti etc.

Aici iti faci avatarul automat :

http://www.avatarizeyourself.com/