| Bogdane21 a întrebat:

Imi recomandati sa-mi instalez windows 8?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu.Windows 8 numai Windows nu îi că îi o mizerie comercială scoasă pe post de Vistă.Bug-uri la greu, incompatibilități cu hradware-ul iară, dar „avantajul" e că te obligă să îți faci cont pe Windows live și să îl plătești de îl vrei, sau cum fac peste 89% din români să îl furi(un gest utât dar se practică în toată țara, din păcate) chiar dacă există alternative libere și necomerciale(99%) cum ar fi GNU Linux, dar dacă îți place să îți pierzi vremea jucându-te pe calculator ești condamant să plătești licențe de jocuri și Licențe de Windows, sau să le furi, că și pierderea de vreme costă bani.Succes

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Inca te poti descurca foarte bine cu Windows 7! 8 e foarte interesant pe dipozitivele cu ecran touch! happy

| valentingb a răspuns:

Nu încă. Mai aşteaptă câteva luni până apare o ediţie stabilă. Acum, cea mai stabilă versiune este Windows 8 Pro.

| jmenaru a răspuns:

A aparut demult win 8 professional RTM in varianta finala, dar unii mai asteapta..."o versiune stabila".In principiu se aseamana cu wind 7, dar cica ar avea un plus de rapiditate, insa nu stiu sigur personal nu l-am instalat pana acum.folosesc win 7 si merge ok.acum depinde si ce componente ai pe pc.il poti instala totusi ca iti faci o idee, daca nu iti place, il scoti.

| kdenisa a răspuns:

Nu.

| rareslord123 a răspuns:

NU in nici un caz!

| WiRus a răspuns:

Imi par erau dar nu poti lua win 8 doar tema de win 8