| anonim_4396 a întrebat:

O să-mi instalez Windows 7 pe 64 biţi, ce programe îmi recomandaţi?

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Dupa baga driverele, antivirus, browserul, winrar, pachetul office, winamp, gom audio/video sau bsplayer, Adobe flash player, Adobe reader, Adobe shockwave player si ce mai ai nevoie. Inainte sa reinstalezi fa un print screen la programele care le aveai pe pc/laptop, le salvezi in D sa stii ce programe aveai si dupa poti instala windowsul nou

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uzuale broswer,playere audio, video, winrar, flash player, add block

| Nik_Nicola_1983 a răspuns:

Explica ce gen de programe ai nevoie si apoi iti vom zice