| membrucac a întrebat:

Imi scrie apare incontinu osd main controls locked la calculator ce am de facut

5 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Fratee....asta e o problema la monitor, nu la calculator. tine apasat tasta ok(osd control) pentru 15 secunde, trebuie sa apara osd unlocked.ce monitor este?

| membrucac explică (pentru Sebastian11x1):

Philips si imi mai apare si meniul incontinu

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru membrucac):

Tine apasata tasta OK ( OSD menu ) - din cele sapte taste ale monitorului, prima din partea dreapta - aproximativ 15 sec.Va aparea mesajul OSD menu unlocked

| membrucac explică (pentru Sebastian11x1):

Nu stiu ce s-a intamplat dar nu-mi mai apare

| Andone_Andrei_1999 a răspuns (pentru Sebastian11x1):

Ma daca ma uitam inainte cu 3 luni la articolul asta acum mai aveam toate butoanele la monitor dar asa nu mai am nici unul ca am desfacut cu surubelnitza acum 1 ora si am stricat aproape totlaughing)Ms mult Sebastian