| Experienta a întrebat:

Imi spuenti un program cu care pot sa fac din mai multe melodii una singura?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Movie Maker!

| SuciuFlo a răspuns:

Merlin...gresit cu movie maker pui poze si melodii...aici Experienta intreaba daca exista un program de a lega 2 sau mai multe melodii dar aici e o problema. vrei sa mixezi sau sa le lipesti ca apoi sa fie redate una dupa alta? foloseste fruty loop studio 8, 9 sau 10 sunt cele mai bune din serie dar programul e destul de dificil la inceput sau poti folosi virtual dj pro7 recomand dar si celelalte sunt ok trebuie doar sa pui cate o melodie pe fiecare platan mai jos o sa gasesti sa inregistrezi nah le poti mixa sau le inregistrezi si in acel timp le redai una dupa alta.cand e gata una dai play la cealalta imediat. IMI CER SCUZE pentru exprimare si toate cele sper ca ai inteles ceva ceva