| mariusraduica a întrebat:

Imi spune cineva de ce nu pot root-a Samsung galaxy pocket neo, folosind z4root? Am driverele telefonului instalate pe computer.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai sunt mai multe motive.
1. z4 root nu se mai foloseste de ceva ani
2. root la elefonul ala se face altfel
3. Nu stiu ce vrei sa faci cu root la telefonul ala, sper ca ai in vedere ca iti anuleaza garantia.
4. eh, nu mai conteaza, era legat de telefon big grin

| mariusraduica explică:

Am nevoie de chainfire 3d, care necesita root. Lasa ca o sa caut eu sa vad cum se face. Pe Vodafone 858 mi-a mers z4root, dar avea cyanogenmod 7.2. In ceea ce priveste garantia stiu. Am intrebat special de z4root fiindca are functie unroot.