| Alex123456789Alex a întrebat:

Îmi spune-ți un site unde pot exersa pentru ecdl. Mai exact pentru al doilea modul, word.

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Ce vedeti asa extraordinar in ECDL-ul ala? Mie mi se pare o porcarie. Bani luati de pomana, degeaba pentru un carton fara valoare.
Da, de acord. Invata word, excel, power point, access (daca iti place) si alte programe din suita office. O poti face dupa tutoriale mai bune sau mai rele, daca ai un calculator acasa. A da insa o basca de bani pentru o mizerie care oricum nu-ti trebuie e o pierdere. La o angajare am vazut si eu un ecdl din asta. Am pus-o pe fata sa faca ceva mai deosebit in word si a dat chix. I-am spus ca ne vedem cand o sa stii sa faci, ce trebuie sa faci fara diploma. Nu am acceptat-o pentru ca facea caz ca are si acest ECDL.
Ia Youtube-ul si cauta word tutorials (iti trebuie putina engleza) si vei fi mai castigat. Fara bani.
Parerea mea. Iti doresc bafta. as putea spune ca e o nota proasta pentru tine daca ai ECDL si nu stii niste lucruri. Lasa diplomele, INVATA!