| diana_7450 a întrebat:

Imi spune-ti va rog niste site-uri prin care pot sa descarc muzica?

4 răspunsuri:
| AnimeFreakMonster a răspuns:

Aici e un site unde poti sa asculti orice muzica vrei " grooveshark ", iar aici poti sa descarci muzica " mp3 skull''. Sper sa te ajute happy

| trinidad a răspuns:

Ceao. Este Zaycev.net daca vrei, gasesti acolo orice gen de muzica doresti. Eu, spre exemplu, am cautat o melodie gen rock pe toate site-urile posibile si numai acolo am gasit-o. Incearca. Bafta.