| bunjy a întrebat:

Imi spuneti si mie ce laptop este mai bun la jocuri din site-ul asta va rog? http://www.johnsmith.co.uk/cat/digital-equipment/laptops

1 răspuns:
| AndySe19 a răspuns:

M am uitat putin asa pe site ul care l ai lasat tu, dar pe tine trebuie sa te intereseze sa aiba asa: cel putin 4gb ram, placa video sa fie cel putin si ea de 1 gb si ai grija si la procesor, sa fie si ala 3. 0ghz sau poate mai bun, daca laptop ul pe care l iei are urmatoarele caracteristici o sa ti mearga ca uns cele mai noi jocuri, sper ca ti am fost de ajutor