| cedrea923 a întrebat:

Este bun acest laptop pentru jocuri? http://www.toshiba.com.ro/......55-a-1j8/.

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Relativ bun, procesorul e cam slab pentru jocuri mari, dar iti poate rula, eu am acelasi procesor si joc gtaiv bine pe laptop.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Specificatiile sunt bune, pacat ca trebuie sa iti iei separat Windows-ul.

| DanielVălean a răspuns:

Da, e bun are aprox. proprietatile calculatorului meu, poate ca s-ar sacada foarte putin unele, dar e bun. Multa bafta!

| Sheldon a răspuns:

Bunicel, poate ca need for speed most wanted 2012 nu o sa-l duca cu grafica maxima dar merge bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sheldon):

Oricum nu-i bun de nimic jocul ala, nu vad de ce lar interesa