| Eu_3088 a întrebat:

Imi spuneti si mie comenzile mele pentru admin la counter Strike

4 răspunsuri:
| andrei90tm a răspuns:

Dupa ce bagi adminu` si e activat dai "admin_help" in consola si iti arata comenzile.

totusi cateva din comenzi:
-admin_help = arata informatii despre comenzile disponibile
-admin_ban [] = Baneaza tinta ( 0 minute este un ban permanent )
-admin_cancelvote = anulează votul actual hlds_ld
-admin_cfg = execută fişierul de configurare pe server
-admin_chat = afiseaza mesaj numai celorlalti admini
-admin_csay = prezinta mesajul in centrul ecranului
-admin_denymap = elimina toate voturile pentru harta
-admin_enableallweapons = permite toate armele
-admin_enableequipment = permite toate echipamentele
-admin_execall = forteaza toata lumea pentru a executa comanda (...)
-etc.

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce fel de admin esti? ca pentru owner sunt diferite fata de moderator.

| Gabriel_Mikulaş_1996 a răspuns:

Intra pe resursecs.com si dai pe comenzi admin sau apasa ctrl+a si scrie admin si dai click acolo si vezi comenzile

| Eu_3088 explică:

Owner