| Remus_5509 a întrebat:

Imi spuneti si mie de unde si cat costa un microfon (ieftin) pentru a face beatbox? plz.

2 răspunsuri:
| Vlad93 a răspuns:

mergi in carrfour sau in media galaxi sunt de la 30 dce ron in sus

| JeleuBBX a răspuns:

Salut. Si eu fac beatbox de 2 ani si nu iti recomand sa dai banii pe prostii.
Daca vrei un microfon bun, strange macar 10 mil. lei vechi - 1000 lei noi si ia-ti ceva bun.
Alea ieftine sunt 40 lei si gasesti oriunde, dar nu se aude deloc bine in ele si nici foarte eficiente nu sunt.
Asa ca, mai bine strangi bani, caci nu se va auzi deloc cum te-ai asteptat tu in el.
Fundita?