| Catalion a întrebat:

Cam cat costa un microfon pentru calculator? Care e cel mai ieftin pret?

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Http://dc-shop.ro/MICROFON-GENIUS-MIC-01A-31700003101-prod-10413.htm d-asta am eu, si este foarte bun. Il gasesti si la 10 lei.

8 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Gasesti pe okazii la 5 ron

| hippiemuslim a răspuns:

Cam 10 lei

| laurentiu a răspuns:

Uita-te pe Okazii.ro

| MonkeY a răspuns:

In jur de 15-20 lei incearca la domo.media galaxi... fundita?

| HasuX a răspuns:

10 Ron

| deNisu a răspuns:

10 lei. depinde si de unde il cumperi!

| Sebiii a răspuns:

Depinde, preturile sunt foarte variate de la 200-300 de mii la 1 milion
Te sfatuiesc sa iei la 600 se numeste Hama e foarte bun, il am de mult timp si e de calitate
Baftabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat e un microfon?