| Nici15 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog o aplicatie pentru telefon cu care pot sa creez o carte?

1 răspuns:
| HelpingHands a răspuns:

Mi se pare ca esti prea comod sau vrei prea multe! Cel mult - pe calculator sau tableta se poate face un pdf care sa arate ca o carte. Dar ca sa scrii tu o carte pe telefon, mi se pare trasa de par. Traiesti inaintea timpului tau :)

Daca te hotarasti totusi sa scoti o carte cu 0 investitii, a facut baiatul asta un tutorial pentru asta: http://www.impulsul.ro/......imba-viata