| Shagun a întrebat:

Imi trebuie o idee. Fac un proiect la informatica si imi trebuie ceva interesant care sa atraga publicul. Un program destul de "tare" incat sa lase cu gura cascata ( de ex : Adobe After Effects). Sa fie interesant.
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Benji a răspuns:

Aici depinde de cunostintele tale in domeniu. Daca ai cunostinte de programare si te referi la un program anume sa il creezi tu din linii de cod sunt milioane de optiuni. Alege ce ti se pare tie atragator ( eu de exemplu am facut program sa poti canta la tastatura ca la pian, program de simulare a cubului rubik, sa iti folosesti telefonul ca telecomanda la pc, program pentru criptare de date etc)...

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Pai daca nu ne zici despre ce e vorba in proiect ce idee sa-ti dam? Prezinta-l in chiloti, eu stiu... sigur va atrage publicul.