| Xulescu2 a întrebat:

Imi trebuie un host gratuit calumea? gen lx.ro

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

L-ai zis deja, dar pana si asta si e de cacao. Toate host-urile gratuite sunt de cacaobig grin. Cel mai bine cumperi unul.

| DeyCj a răspuns:

Păi eu nu ştiu dacă îţi trebuie sau nu host happy, dar poţi încerca pe RO.TL,sau co.cc(gratis un an), divshare, etc; sunt o mulţime. Aşa cum zicea şi Aero, de obicei hostul gratis îi penal. Cel mai bun host îi unul plătit, da no de gratis merg şi astea de mai sus.

| Flash a răspuns:

Posibil, eu de unde sa stiu daca iti trebuie unul sau nu? laughing
Asa intrebare asa raspuns.

| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci si www.ucoz.ro, cu website builder incorporat!
Ai trafic nelimitat, spatiu care porneste de la 400 MB si creste constant, posibilitatea de a folosi JavaScript, API, baze de date, etc.

Succes!

| PostelnicuDan a răspuns:

Am un articol pe site care trateaza subiectul si prezinta avantaje si dezavantaje intre Hosting platit si Hosting gratuit. Sper sa iti fie de ajutor :). http://www.launpahar.com/? p=65