| deadeutsa a întrebat:

In cat timp se sterge un cont de Yahoo daca nu este folosit si cum il poti recupera?

Va rooog repede!

Răspuns Câştigător
| xBro a răspuns:

Id-ul de la yahoo n-are limita adica sa se blocheze id-ul si il poti afla cu urmatorul site - https://edit.yahoo.com/......forgotroot

Dar trebuie sa mai stii codul postal numele de la intrebarile la care le-ai selectat tu mai multe... BAFTA! wave happy

3 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Salut! contul nu se sterge... daca nu este folosit...

| Lynnfield a răspuns:

Nu gandesti, odata şters ce sa mai poti recupera din nimic?

| Anutza198 a răspuns:

Pai nu stiu...eu nu am mai intrat vreo 3 nai pe un cont si a mers dar trebuie sa stii raspunsurile de la intrebarile de siguranta...