| bestfully a întrebat:

In ce aveti mai multa incredere in privinta laptopurilor- produse de Acer, Hp, Asus, Toshiba, Samsung, Dell, Lenovo? Care se incalzesc cel mai putin? Am auzit ca Acer si dell se incalzesc cel mai tare.

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai auzit corect. TOtusi, Asus, Toshiba, Samsung, Dell, Lenovo is firme de incredere, chiar si Asus, cu conditia de a-i achizitona extensiile de garantie aferente.

| laptopnews a răspuns:

Depinde de serii la fiecare in parte! Nu toate sunt la fel! Asus are un sistem bun de racire pe seria K si N... Si depinde si la ce folosesti un laptop si cum il intretii.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Conteaza si componentele nu numai firma dar in Asus eu am cea mai mare incredere.

| pwp a răspuns:

Acer si Samsung sunt cele mai bune.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Eu am Acer si da, se cam incalzeste...

| AleXzpm a răspuns:

DEll am de 4 ani unu si nu s-a sricat nici macat 1 data

| TupacShakur a răspuns:

Laptopurile Dell sunt cele mai bune pentru ca sunt facuta in Canada nu in china ingapore. etc ca celelalte firme in afara de HP.
Si HP sunt bune.
Iar in privinta incalzirii depinde de cum il folosesti si cat de prafuit este inauntru.
Deci in concluzie iti recomand Dell sau HP.

| haucara a răspuns:

Intr-adevar Acer si Dell se incalzesc foarte repede.Eu chiar acum iti tastez de pe un laptop Asus care chiar m-a multumit si pe care il am de ceva timp. Dintre firmele pe care tu le-ai mentionat consider ca Asus si Toshiba se incalzesc cel mai greu si de asemenea sunt si rezistente la trecerea timpului.

| Alexandru_Eu_1992 a răspuns:

Mac air the best

| g4br13l1998 a răspuns:

Hp

| Dya_Dyanna_1992 a răspuns:

ASUS
Mi separe cel mai bun. Il am din Decembrie, l-am plimbat pese tot si merge impecabil. Iti recomand ASUS.