| just|breathe a întrebat:

In ce magazine pot gasi un Mp4 multimedia player 2g cu camera foto? Ma refer la big grinomo, Real, Altex, e.t.c.Astept raspunsul celor care stiu unde as putea gasi asa ceva.Va mltumescwinking:*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută la magazinele online. În orice caz, player-ul de care vorbești va fi unul noname (făcut pe vapor, chinezărie). Player-ele brand-name (gen Sony, Apple, Cowon, iRiver, ș. a.) nu au camere foto (pentru că oricum sunt mult prea slabe) și costă destul de mult. Vezi site-uri ca PCGarage, eMAG, PCFun, etc.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Vezi ca au toate (sau aproape toate) site-uri... E mai simplu de aflat...
www.domo.ro
www.altex.ro
www.real.ro
Un magazin care il gasesti cam in toate orasele si poti gasi mp4 playere este "depozitul de calculatoare" ( www.dc-shop.ro ). Sau... daca stii modelul pe care il vrei poti intra pe www.price.ro sa vezi unde il gasesti mai ieftin. Spor la cumparaturi!

| DoomNEzeu a răspuns:

Sigur ca da...ai putea sa cauti in media galaxy. flanco.

| adeana a răspuns:

Iti recomand un site care compara preturile, ca sa il poti lua pe cel mai ok din punct de vedere al calitatilor si al pretului. Magazinele online au o oferta mult mai bogata decat cele scrise de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In plazza romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altex