| Itp_Diana_1999 a întrebat:

In ce program as putea face poze ca pe deviantart? Am incercat sa ma loghez acolo,dar nu merge sad Va rog, ajutati-ma! Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Wow, cei de pe Deviantart sunt experti in Photoshop, Programari si Programe.
Nu cred ca poti ajunge pana acolo asa repede.
Ia-o usor, cu un Photoscape, sau GIMP.
Crede-ma, este extrem de greu ceea ce fac ei acolo.
Plus de asta, ar trebui sa ne lasi link cu vreo imagine de-a lor, pentru a stii exact ceea ce vrei si cum sa te ajutam.

| Itp_Diana_1999 explică (pentru Dennisz):

Ceva de genul, ca un fel de imagine facuta pe calculator nu cum sunt anime-utile mai vechi, dar mersi ca m-ai ajutat o sa incerc acel program :) http://fc06.deviantart.net/......e_Hime.jpg

4 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Hăhă,invață să faci artă digitală in Paint Tool Sai, PhotoSoop, MyPaint și alte programe de editat/desenat artă digitală și nu numai.

| GeorgianaMdg a răspuns:

Paint Tool SAI, Photoshop, Paint.net

| Rexii a răspuns:

Hmm. Nu am inteles foarte bine intrebarea ta. In ce sens vrei sa fie ca pe DeviantArt? Te referi la acel watermark care apare pe fotografii? Atunci este simplu incarci fotografiile si selectezi doar optiunea pentru sanzare, sell. Si dai ok. Daca nu merge lasa-mi un mesaj pe privat si te ajut cu cea mai mare placere.