| anonim_4396 a întrebat:

In ce site e facut acest colaj? http://photo2.ask.fm/......utjrwf.jpg

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Nu stiu in ce program este facut insa poti face unul asa pe un background simplu inclaninand mai multe fotografii. Mai explicit : o sa-ti dau eu un site, unde vei incarca o imagine monocolora (adica cuno singura culoare cum ar fi o imagine de culoare neagra) pe care tu vei putea selecta "Add Image". Site-ul : Pixlr Express.

PStongueoti face colaje si prin optiunea Browse prin care incarci o poza din pc-ul tau si lipesti alte poze prin "Add image" ori creind din prima un colaj prin "Collage" unde poti aseza cate imagini vrei in ordinea dorita insa nu oblic cum ne-ai aratat prin linkul pus in intrebare. Scrisul il poti adauga tot cu acel site.