| spillux a întrebat:

In curand am sa fac rost de un ASUS HOME SERVER TS Mini (cu Micr. WHServer instalat) si as vrea sa imi fac si un site (de moment in scop personal, pentru familie, prieteni, dar ma gandesc ca mai tarziu sa imi fac publicitate si la o mica afacere). Am Website x5 de la Incomedia si cred ca imi mai trebuie doar un domeniu si o adresa ip fizica, corect? Locuiesc in strainatate, de unde imi pot lua un domeniu (de unde locuiesc sau il pot lua din orice tara prin internet)? Poate imi recomandati un site sigur si ieftin de unde pot achizitiona un domeniu. Daca imi mai trebuie ceva astept sfaturi. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ciprian Ionut a răspuns:

Www.ovh.it, www.ovh.com au preturi dragute... 5 euro pe an pentru domeniu si preturi incepand de la 1. 50 euro pe luna pentru hostare. Site-ul este sigur, am domeniu cumparat de la ei, am avut host cumparat si un vps... si te asigur ca au viteza buna

1 răspuns:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca sa iti faci un site cu Web Page Maker: http://www.download.com/Web-Page-Maker/3000-2048_4-10213459.html