| Amalliaa a întrebat:

In curand vreau sa-mi cumpar un iPhone 4 la mana a 2-a ( ios 7 ) si vreau sa stiu daca revin la setarile din fabrica, revine la ios 4? Sau isi mai pierde ceva?

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Nu, se pastreaza iOS7, nu pierde nimic in afara de setari gen luminozitate, fundal, etc.

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Salut, se misca infect ios7 pe iphone 4. Iti sugerez un downgrade. SAU ALT TELEFON. Mai bine alt telefon, da. Prefer 3310 in fata celor Apple.

| denyemy a răspuns:

IOS 7 ramane, se sterg doar datele utilizatorului, setari, melodii, poze etc.