| sara2523 a întrebat:

In martie imi iau untelefon nou si as vrea sa-mi iau samsug galaxy s3 deoarece pana acum am avut doar Nokia. ca imi puteti spune? e un telefon bun si care ar fi pretul?

Răspuns Câştigător
| issa2001 a răspuns:

Am un coleg care a avut acest telefon...A scapat putina apa pe el si s-a stricat de tot. Dupa mine, nu e chiar asa bun...dar daca vrei sa ti-l iei, uite un link http://www.emag.ro/......E9N6TBBBM/

1 răspuns:
| asfhss a răspuns:

Nu e prea bun S3, e prea mare si costa in jur de 25 de milioane, iti recomand S2.