| HelpingHands a întrebat:

In ultima vreme public articole pe site-ul www.varoginventati.radiointens.ro Este doar de cateva luni lansat, credeti ca are vreo sansa?

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Imi place site-ul! ce pot spune, e: daca se va promova acest site, daca se va afla destre el, va avea succes. Insa la partea cu a oferi bani, nu cred ca aveti vreo sansa. Dovada situatia din Romania!

| miky014 a răspuns:

Site/ul are sanse, doar daca il vei face cunoscut si vei publica subiecte interesante pe el happy

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

In momentul actual nu are sanse deoarece nu se afla prea multe lucruri care sa atraga atentia. E un inceput foarte bun dar trebuie zilnic sa mai lucrezi la el, sa ii faci publicitate si mai mereu sa incerci sa adaugi stiri cat mai noi si captivante.
Scrisul articolelor sa fie mai mare (cam ca aici), cu un continut mai special decat o stir eluata ca din ziar.
Oricum se afla pe un drum bun... oarecum.
Trebuie doar sa te decizi despre ce vrei sa fie cu exactitate site-ul. Stiri serioase? Mai comice? Intrebari la care vrei chiar tu sa dai in final un raspuns?