| andreiboss31 a întrebat:

In urma cu cateva luni am cumparat o tableta de la Vodafone la abonament si i-am spart din greseala display-ul iar touchscreen-ul nu mai raspunde doar la butonul de volum si de pornire/oprire.Problema este daca o duc la Vodafone va trebui sa platesc eu reparatia? Ca tot in urma cu cateva luni am stricat telefonul insa l-au reparat fara nici un ban(era cumparat de pe eMAG si era un Allview). Si cam cati bani mi-ar cere daca e?

1 răspuns:
| keenkee a răspuns:

Va trebui sa plătești, dar ai putea sa te duci la un GSM service așa vai plăti mai puțin, și odată ce ai spart-o a ieșit de tot din garanție și chiar dacă ți se va strica ceva dinăuntru nu o vor mai repara, dar din moment ce ai spart displayul o sa te coste destul de mult, poate nici nu se va merita sa o repari
Bafta ☺