| Meluț123 a întrebat:

In urma cu ceva timp mi-am luat un laptop la "mana a doua". A mers exemplar pana în seara aceasta când am vrut sa ma uit la un film. Dupa ceva timp de la deschidere,acestuia i se face ecranul negru, de auzit se aude, dar prezintă doar niște umbre fine. Îsi reia mersul normal după restartare, dar face la un anumit interval(acesta variaza) aceleași lucruri. Îmi poate spune cineva ce are și ce as putea sa fac? Repede va rog!

2 răspunsuri:
| Danut2017vasile1989Andrei a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi cu el la un service. posibil sa aiba ceva la hard..si cu softu posibil sa ai ceva probleme..eu as zice sa-l duci la un service. E mai ok asa.

| Meluț123 explică (pentru Danut2017vasile1989Andrei):

Asta oricum urma sa fac, voiam doar sa știu ce ar putea avea. Va mulțumesc!