| paulaivan a întrebat:

Buna seara. Am si eu un laptop myria. Aseara m-am uitat la un film pe el, azi cand sa il deschid, surpriza, nu se mai deschide. Butonul de pornire e activ dar ecranul e negru si nici Cooler-ul nu se mai aude. De la ce ar putea fi?

8 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Daca mai este in garantie poate mergi cu el la service. Pare ca ceva "a murit" in el.

| StalkerSoul a răspuns:

Scoate-i bateria si pune-o la loc sau tine apasat pe butonul de power pana se restarteaza

| paulaivan explică (pentru StalkerSoul):

Pai am facut asta. Dar degeaba. La un moment dat a pornit si cand sa bag parola, s-a strins

| nicu991 a răspuns (pentru paulaivan):

Bagă-l la încărcat.

| StalkerSoul a răspuns (pentru paulaivan):

Scoate-i bateria detot..baga-l in priza si porneste-l asa. zi-mi daca merge!

Răspuns utilizator avertizat